_

HUKUK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ 

  • NEDEN SU&EN AVUKATLIK BÜROSU

 SU&EN Avukatlık Bürosu personeli her ne olursa olsun işinde öncelikle titizlik ve ivediliğe önem veren, samimiyet ilkesini esas alan hukuk ve danışmanlık bürosudur. Bu doğrultuda, mevcut işinize istinaden büromuz bünyesinde çalışmalar, hızlı ve güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

–      Mevcut işinize ilişkin istenildiği zaman hem ofisimizde, hem kendi ofisinizde hem de telefon ve e-mail ortamı v.b. araçlar ile bilgi verilebilmektedir.

–      Mevcut işinize ilişkin büromuz bünyesinde yargılama aşamasında oluşacak tüm bilgi ve belgelerin bir sureti sizlerin bünyesinde de bulunacak olup, böylece günümüzde en çok yaşanan sıkıntı olan dosyanız hakkında bilgi alamama hususunu ortadan kaldırmış bulunmaktayız.

–      Büromuz personeli işe iş gözüyle bakmaktan öte, mevcut probleminizi kendi problemi gibi görme prensibine sahiptir. Bu nedenle işleriniz kendi işimiz gibi takip edilir.

–      Günümüz ortamında en çok ihtiyaç duyulan bir diğer husus da samimiyettir. Bu nedenle avukat – müvekkil ilişkisinden öte sizlerle daha samimi bir dost ilişkisi kurmak her zaman için esas gayemiz olmuştur.

–      İşlerinize ilişkin tüm bilgi ve belgeler, tarafınızdan e-mail veya faks ile istenmekte, keza tarafımızca da size bu şekilde bildirimde bulunulmaktadır.

 

“Büyük çıkışlar kör çıkmazlarda bulunur.”Bertold

–      Bilinen bir gerçek vardır ki göz doktoru, diş tedavisi yapamaz. Böylece biz size alanında uzman hukukçular ile hizmet vermekteyiz. Alanında ehil olan avukatlar her türlü titizlik ve özenle işlerinizi yerine getirmektedir ve daha önemlisi mevcut işlerinizin tek bir elden değil birkaç gözden geçmesi ile daha garantici bir yaklaşım ve minimum hata ile çalışmaktadır.

–      Bizim için esas olan müvekkilin menfaatidir. Bu nedenle işlerinizde ivediliğin sağlanabilmesi için Türkiye genelinde yaklaşık 30’a yakın ortak çalışma ofislerimiz bulunmaktadır.

–      Büromuz bünyesinde geniş bir kütüphane ve Yüksek Mahkeme kararlarına ulaşabileceğimiz hukuk ve içtihat programlarımız bulunmaktadır. Böylece karşılaşabileceğiniz durumlara ilişkin olarak benzer dava ve olaylara rahatlıkla ulaşılabilmektedir.

–      Dava işleriniz dışında, ticari ve şahsi faaliyetinizde ileri aşamada yaşanması muhtemel hukuki sıkıntıların önüne geçmek adına şirket temsilcilerini bilgilendirme eğitim programı, şirket personelini bilgilendirme eğitim programı, sözleşmelerinize ve ticari işlerinize ilişkin mütalaalar verilmekte, böylece karşılaşabileceğiniz hukuksal problemlerin ağırlıklı olarak önüne geçilmektedir.

–      Şahsınızın karşılaşmış olduğu hukuki veya cezai sorunlarda, yargılama aşamasının seyri, karşılaşılabilecek sorunlar ve oluşabilecek hükümler hususunda detaylı bilgi verir, tarafınızın onayı doğrultusunda faaliyete geçeriz.

–      Son olarak biz, size avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetinden öte bir ticari / şahsi koçluk öneriyoruz. Burada gayemiz sizlerin günümüz şartlarında rahat bir ticari faaliyet / hayat üzerinde işlerinizi yapmanız için mücadele vermek, böylece yaşanması muhtemel birçok sorunun önüne geçmektir.

 

“Başarı kişinin hayatta ulaştığı yerle değil, başarmaya çalışırken üstesinden geldiği engellerle ölçülür.” Booker T. Washington

 

  • AVUKATLIK BÜROSUNUN TANITIMI

SU&EN Avukatlık Bürosu, 2011 yılı başında faaliyete geçmiş, başlangıçta 2 avukat ile başlanmış olup şuan bünyesinde 3 Avukat, 1 Stajyer Avukat, 1 İcra Takip Elemanı ve 1 Yönetici Asistanı ile hizmet vermektedir.

SU&EN Avukatlık Bürosu, hukuki danışmanlık hizmetlerinde, ağırlıklı olarak şirketler ile çalışan ve bu doğrultuda hem şirket hem de şirket yetkililerinin hukuki ve cezai problemlerine çözüm bulan faaliyetler içerisindedir.

Aynı zamanda şahısların hukukuna ilişkin karşılaşılabilecek tüm davalarınız da uzman avukatlar ile en iyi hizmeti alma garantisi veriyoruz. Çünkü Su&En Avukatlık Bürosu sizlere “yaşam koçluğu” öneriyor.

Büromuzda özellikle belirli alanlarda hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti verilmekte olduğundan, bu alanlardaki her türlü gelişme titizlikle takip edilmektedir. Bu kapsamda birçok sürekli ve süreksiz yayına abone olunduğu gibi, geniş bir kütüphanemiz de mevcuttur. Önemli Yüksek Mahkeme kararları, bilimsel yazılar ve makaleler dijital ortamda depolandığı gibi, bazıları da www.suenhukuk.cominternet sitemizde yayınlanmakta ve gerek meslektaşlarımızın gerekse merak edenlerin istifadesine sunulmaktadır.